Wycieczki z przewodnikiem

02

Pasmo Rowerowe Olbrzymy

TRASA: TRUDNA | KONDYCJA:

To wycieczka o charakterze trailowym z kilkoma elementami technicznymi, niewielkimi rockgardenami i kilkoma odcinkami zjazdowymi, na której poczujecie co potrafi nowy Specialized Turbo Levo Comp Alloy. Znajdziecie tu wszystko to co da Wam dużo zabawy, ale też wypompuje do zera. Są tu wyczerpujące podjazdy, na których nie jeden z Was by spuchł i przeklinał gościa, który Wam je polecił. Tak by było na zwykłym rowerze analogowym. Na Specu Turbo Levo, możecie tylko sobie pomyśleć "dawaj gościu co tam jeszcze masz". To dobrze dla Nas, a właściwie dla naszego przewodnika Piotrka, który będzie Wam pokazywał ten niesamowity teren, bo wiemy, że nikt go za te podjazdy nie zlikwiduje.

Traficie też na kilka widowiskowych zjazdów z niewielkich skał rockgardeny i odcinki zjazdowe, gdzie poczujecie się jak na zawodach w Downhillu. Trasa jest naprawdę ciekawa i biegnie przez najładniejsze szlaki Karpacza, Borowic i Przesieki. Nie brakuje na niej pięknych widoków, a w samym lesie, są miejsca poprzecinane górskimi strumykami i kilka naprawdę wyjątkowych skał, gdzie możecie zrobić sobie mega fotę. Żeby Was nie zajechać, na trasie mamy kilka fajnych knajpek do polecenia, gdzie możecie odpocząć i zjeść dobre żarełko. Trasa kończy się wyczerpującym zjazdem do Karpacza, a następnie asfaltem i leśną ścieżką, zjeżdża do tamy nad Łomnicą, a dalej prosto do waszego hotelu.

DŁUGOŚĆ TRASY:

50 km

CZAS:

5 h

CENA:

350 zł/1 os

Cena zawiera:

Cena nie zawiera:

  • ubezpieczenie KL i NNW i OC (dostępne na życzenie)

Zamawiam wycieczkę

Zobacz inne wycieczki:

DŁUGOŚĆ TRASY:

41 km

CZAS:

4 h

CENA:

350 zł / 1 os

WYCIECZKA Z PRZEWODNIKIEM

Karpacz - Przesieka

Malownicza wycieczka e-bike z przewodnikiem po ścieżkach szutrowych z Karpacza do Przesieki, zwiedzanie Wodospadu Podgórnej, panorama Kotliny Jeleniogórskiej, wjazd na łatwe single Olbrzymów, obiad w restauracji.

Dowiedź się więcej