Szkolenie ENDURO E-BIKE LVL 1

Przesieka - Pasmo Rowerowe Olbrzymy

TERMIN: 09.07.2023

ZAPISZ SIĘ

EMOTIV GRAVITY LEVEL 1

Szkolenie ENDURO E-BIKE

TERMIN: 09.07.2023

POZIOM: PODSTAWOWY

ZAPISZ SIĘ

No dobra, skoro już tu jesteś to wiemy, że wpadłeś na dobre w klimat EMTB! Masz zajawę, którą chcesz rozwijać i czujesz, że możesz poprawić technikę jazdy na rowerze. Niestety, szybkie dojście do odpowiedniego poziomu jest długie i czasami bolesne, a błędy, które raz zakoduje twoja głowa, później jest ciężko wyeliminować. Dlatego proponujemy Ci nasze szkolenie ENDURO E-BIKE LVL 1 , czyli nasz pierwszy, podstawowy poziom. Szkolenie odbywa się pod okiem licencjonowanego instruktora Jarka, który wprowadzi Cię szybko i sprawnie w tajniki grawitacyjnej jazdy na rowerze elektrycznym enduro. Dowiesz się jak wchodzić w bandy, jaką zachować pozycję podczas pokonywania trudnych ścianek, dropów i gapów. Jarek przeszkoli Cię z dostosowania roweru pod każdy teren. Pokaże jak ustawić ciśnienie w oponach i zawieszeniu, a także podpowie jak rozwijać swoje umiejętności i nie tracić kontroli przy szybkiej jeździe. Będziesz szkolił się w mega klimatycznym miejscu, bo na ścieżkach Pasma Rowerowego Olbrzymy, w otoczeniu lasów, potoków, skałek i zielonego mchu.

Szczegóły:

Gdzie szkolimy: Pasmo Rowerowe Olbrzymy

Kiedy: 09.07.2023 (1 dzień)

Cena: 550 zł / 1 osoba (szkolenie + wypożyczenie e-bike + ubezpieczenie NNW)

Kto szkoli: Jarek - licencjonowany instruktor jazdy ENDURO i DH

Ile trwa szkolenie: 9:00-16:00

Dla kogo: poziom podstawowy dla osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności i jeżdżą już po łagodnych szlakach i łatwych singlach

Ilość miejsc: max 10 osób

Szkolenie obejmuje:

Nasze szkolenia to nie tylko trening, ale też spora dawka pozytywnej energii, w gronie zajawkowych ludzi, którzy tak jak Ty uwielbiają jazdę na rowerze po górskim terenie.

 • odpowiednia rozgrzewka przed jazdą
 • prawidłowa pozycja ciała podczas pokonywania przeszkód
 • efektywne i bezpieczne hamowanie
 • wchodzenie w bandy, skręcanie
 • balans ciała na rowerze
 • efektywne wykorzystywanie napędu elektrycznego w rowerze
 • wprowadzenie do skoków na rowerze

Masz pytania?

+48513964649

ZADZWOŃ

+48 513 964 649

W cenie otrzymujesz:

 • ponad 5 godzin szkolenia w terenie
 • opieka licencjonowanego instruktora Jarka
 • wypożyczenie roweru elektrycznego Specialized TURBO LEVO
 • szkolenie enduro w kameralnej grupie po trasach Pasma Rowerowego Olbrzymy
 • ubezpieczenie NNW: 20 000 zł
 • -10% zniżki do internetowego sklepu BikePark24.pl na produkty z nowej kolekcji, lub rowerowy gift przy zakupie produktów przecenionych
 • napój izotoniczny + baton

Płatności:

01

Krok 1

Wybierz odpowiednie szkolenie, wypełnij formularz i wpłać zaliczkę za szkolenie w wysokości 250 zł.

02

Krok 2

Reszta kwoty, płatna na miejscu w dniu szkolenia (300 zł)

Możliwość rezygnacji:

Zapisując się na nasze szkolenie masz możliwość bezpłatnej rezygnacji do 7 dni przed rozpoczęciem szkolenia. Jeżeli z przyczyn niezależnych od nas (warunki pogodowe) kurs nie będzie mógł się odbyć to gwarantujemy 100% zwrotu zaliczki lub możliwość przeniesienia szkolenia na inny termin.

Harmonogram

Szkolenia odbywają się jednego dnia. Przyjmujemy grupy max do 10 osób, tak by każdy z kursantów mógł indywidualnie doskonalić wszystkie elementy szkolenia. Poziom jazdy, z którego zaczynają uczestnicy to sprawa indywidualna, a dla nas najważniejszy jest progres jaki osiągną oni poprzez poszczególne ćwiczenia. Zależy nam na tym, żeby wszystkie błędy wyłapywać już na wstępnym etapie ćwiczeń i szybko je eliminować.

PLAN SZKOLENIA - 1 DZIEŃ

9:00 - 10:00

Omówienie teoretyczne z obsługi roweru, ustawień zawieszenia, pozycji na rowerze

10:00 - 13:00

Praktyczne wykorzystanie wiedzy omówionej w pkt 1

13:00 - 14:00

Przerwa obiadowa

14:00 - 16:00

Nauka pokonywania łatwych przeszkód

Lokalizacja

Pasmo Rowerowe Olbrzymy

Pasmo rowerowe “Olbrzymy” to klimatyczna miejscówka zlokalizowana w Karkonoszach. Są tu ścieżki o zróżnicowanym poziomie trudności, na których może pojeździć zarówno amator jak i zaawansowany rider. Sekcje w Borowicach i Przesiece, takie jak Poświst, Skrzat czy Błotnik, należą do tych łatwiejszych. Jest tam dużo płaskich odcinków, ale też kilka efektownych zjazdów ze skałek, krótkie rockgardeny i ścianki. Sekcje w Michałowicach i Piechowicach, to temat dla tych co mają dobrą technikę i minimalne doświadczenie w jeżdzie enduro. Są tu szybkie sekcje, gdzie można polatać z niewielkich dropów i duuużo kamieni i głazów, gdzie panowanie nad rowerem ma znaczenie. Całość tworzy prawie 70 km tras, ukrytych w lesie, pośród skał i potoków, na których doświadczenie zdobywała Maja Włoszczowska. Teraz, kiedy coraz popularniejsze są E-Biki, są dla nich idealnym miejscem do polatania i wyczilowania się w lesie.

SZKOLENIE ENDURO E-BIKE LEVEL 1

SZKOLENIE ENDURO E-BIKE LEVEL 1

ZAPISZ SIĘ