KUP VOUCHER
loader image
Lukasz Niedzielski
Lukasz Niedzielski
2023-11-04
Niesamowite rowery, bardzo sympatyczny wlasciciel a trasy i widoki przepiękne. Napewno zalicza się do jednej z najlepszych wypożyczalni w Polsce. Nie jeden raz jeszcze wrócę.
Mateusz Jarosz
Mateusz Jarosz
2023-10-25
Polecam z całego serduszka. Rowerki są fenomenalne, energia niewyczerpywalna, przygotowanie bezbłędne👌 Mieliśmy z moją grupką mnóstwo frajdy, część z nas przejeździła cały dzień na najwyższym poziomie wspomagania. To zdecydowanie najlepsza opcja jaką możecie znaleźć w okolicy. Pozdrawiam właściciela przybytku, miły, ogarnięty i zaangażowany 👍
Barbara Krawczuk
Barbara Krawczuk
2023-10-23
Super miejsce. Świetne rowery i wszystkie informacje dotyczące tras rowerowych . Polecam - warto .
Michal Rymwid
Michal Rymwid
2023-10-23
Świetne rowery, miła i profesjonalna obsługa. Właściciel naprawdę zna się na rzeczy.
Michał N. Kowalski
Michał N. Kowalski
2023-10-23
Profesjonalna wypożyczalnia, rewelacyjny sprzęt i super właściciel
Zbigniew Krawczuk
Zbigniew Krawczuk
2023-10-23
Doskonała wypożyczalnia. Świetnie przygotowane fulle elektryczne. Zrobiliśmy z żoną ponad 40km po Olbrzymach i bateria prawie pełna. Dodatkowo dostaliśmy super trasę w aplikacji Mapy.cz od razu do nawigacji. Bez tego nie byłoby łatwo. Parking przy wypożyczalni. Właściciel pod telefonem w razie problemów. Na koniec sklep ze sprzętem Foxa na miejscu. Nie znam drugiego takiego miejsca. Serdecznie polecam. I na pewno wrócę bo trasy piękne.
Wojciech Orłowski
Wojciech Orłowski
2023-10-14
Topowy sprzęt, super obsługa. Świetny pomysł na aktywne spędzenie czasu. Gorąco polecam w Karpaczu i okolicach tylko Emotiv Bikes!!!
Przemysław Górczyński
Przemysław Górczyński
2023-10-14
Polecam serdecznie 🙂 Piotr mega pozytywny gościu zna się w temacie bardzo pomocny i uprzejmy , rowerki bardzo dobrze przygotowane super miejsce na wypad 🙂
Tomasz Stachowicz
Tomasz Stachowicz
2023-10-14
Bardzo miło i fachowo. Jeszcze przed wyjazdem z wypożyczalni Pan Piotr dokonał malej personalizacji ustawień roweru, i nie tylko ciśnienia w kolach i amortyzatorach, ale również wysokosci kierownicy , manetki i hamulców. Polecam tę wypożyczalnię .
Mike Hammer
Mike Hammer
2023-10-11
Najlepsza wypożyczalnia w Karpaczu, najlepsze rowery marki Specialized. Polecam zadzwonić wcześniej i zrobić rezerwację rowerów, nawet po wpłacie zaliczki. Inne wypożyczalnie dysponują często gorszymi rowerami, zdarza się że są amatorsko naprawiane, nawet taśmą klejącą. Na inne wypożyczalnie szkoda czasu i nerwów, bo niestety wykorzystują niedoinformowanych turystów. Pytajcie o przewodników rowerowych, trasy w okolicach Karpacza są bardzo słabo oznaczone (a właściwie wcale), a mapy się gubią w lesie.

Wstępna

rezerwacja

Masz pytanie?

+48 513 964 649

Dzięki, że chcesz do nas przyjechać! Wypełnij poniższy formularz, a my - najpóźniej w ciągu 24 godzin - skontaktujemy się z Tobą, aby dogadać wszystkie szczegóły, ustalić termin, potwierdzić dostępność miejsc i przyjąć ostateczną rezerwację. Do zobaczenia :)

    Szkolenia

    ENDURO

    Masz pytanie?

    +48 513 964 649

    Dzięki, że chcesz się z nami szkolić! Wypełnij poniższy formularz, a my - najpóźniej w ciągu 24 godzin - skontaktujemy się z Tobą, aby dogadać wszystkie szczegóły i potwierdzić dostępność miejsc. Do zobaczenia