Jazda na ebike Specialized TURBO LEVO SL + przewodnik

JAZDA TESTOWA

 
Od 01.11.2022 organizujemy jazdy testowe na rowerach elektrycznych Specialized TURBO LEVO SL z przewodnikiem po Karpaczu, Pasmie Rowerowym Olbrzymy, Przesiece, Borowicach i okolicy. Karkonosze to góry piękne, ale wymagające. To nie jazda po chodniku przy sklepie, w którym chcesz kupić rower, a prawdziwe pole walki na którym spotkasz rockgardeny, ścianki, kamulce, ciężkie podjazdy i kilka dropów. Pasmo Rowerowe Olbrzymy w Przesiece i Borowicach to teren idealny dla testów LEVO SL. Ścieżki są na tyle dzikie i naturalne, że poczujesz to co najważniejsze w takich miejscach – ciszę, klimat lasu i połączenie z rowerem.
 

CENA ZAWIERA:

 
– wypożyczenie roweru elektrycznego Specialized TURBO LEVO SL
– opieka przewodnika
– kask

 

SPECIALIZED TURBO LEVO SL

 

Levo SL to zupełnie inny wymiar ebike’a. Prowadzi się jak zwykły szlakowiec, ale jego silnik daje ci odpowiedniego kopa, wtedy gdy podjazd wydaje się nie do pokonania. LEVO SL jest zwinny, szybki i nie wygląda jak elektryk. Prowadzi się jak kultowy STUMPJUMPER!

 

Dane techniczne:

 

  • Lekka aluminiowa rama w stylu Stumpjumpera daje pełną kontrolę i radość z jazdy.
  • Lekki i płynnie pracujący silnik SL 1.1 podwaja moc pedałowania.
  • 150mm przedniej i tylnej amortyzacji za sprawą widelca FOX 34 i dampera DPS.
  • Levo SL nie tylko wygląda jak Stumpjumper, ale daje równie dużo radości z jazdy po szlaku. Oczywiście nie jest to kwestia przypadku. Celem było stworzenie Stumpjumpera z dodatkowym “kopem”, na ramie Sidearm, odpowiednio sztywnego, ze 150 mm płynnego, perfekcyjnie wyregulowanego zawieszenia. Rama Levo SL Comp została w całości wykonana z lekkiego i mocnego aluminium M5 Premium.
  • Martwisz się, że bateria rozładuje się w połowie wycieczki? Bez obaw. Levo SL bez trudu połyka kolejne kilometry.
  • Prędkość maksymalna: 25 km/h