Specialized Turbo Levo Comp Alloy XL #10

Polecany dla osób o wzroście: 178 - 193 cm

Cena: 249,00  / 1 dzień

Specialized Turbo Levo Comp Alloy – rozmiar XL (S5)

 

Polecany dla osób o wzroście: 178 – 193 cm

 

Nowe Turbo Levo Comp zapewnia niewiarygodną wydajność, która pozwala pokonywać więcej szlaków, dzięki niezrównanemu połączeniu jakości jazdy, mocy użytkowej i wyjątkowo dużego zasięgu. To kwintesencja i praktyczne zastosowanie 40-letniej obsesji marki Specialized na punkcie tworzenia najlepszych rowerów górskich na świecie. W momencie wprowadzenia na rynek Levo ustawiło poprzeczkę, do której dąży każdy inny e-MTB, a nowe Levo podnosi ją jeszcze wyżej.

 

LICZY SIĘ TYLKO JAZDA

 

Zaczynamy od w pełni zintegrowanego silnika Turbo Full Power 2.2, akumulatora 700 Wh i jednostki sterującej MasterMind Turbo Control Unit (TCU), które sprawiają, że Levo płynnie i bezproblemowo wzmacnia twoją wydajność — to 4x więcej mocy, co pozwala ci wybrać, gdzie i kiedy chcesz jechać. Levo przełamuje również ograniczenia, jeśli chodzi o zasięg, wspomagając cię na szlaku nawet przez pięć godzin ciągłej jazdy, która teraz jest dłuższa i szybsza. Ten rower elektryczny ma najlepsze osiągi w swojej klasie: moment obrotowy 90 Nm i moc 565 watów. Teraz możesz jeździć dalej i odkrywać więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Zoptymalizowane zawieszenie ma 150 mm skoku z tyłu i regulowaną geometrię, która zapewnia stabilną i naturalną jazdę, jakiej jeszcze nie było. Specjalna konstrukcja z kołem 27,5″ z tyłu i 29″ z przodu zapewnia zwinną jazdę, dzięki której prześcigniesz inne rowery e-MTB. Obszerny kokpit poprawia twoją pozycję na rowerze, optymalizując trakcję i kontrolę na zakrętach. Niski suport, spłaszczony kąt główki ramy i mniejszy offset widelca zapewniają stabilność w nierównym terenie. Ponieważ ostatecznie liczy się tylko jazda. Zaufaj nam.

 

NOWA RAMA, ZAWIESZENIE FOX

 

Jeśli chcesz przeżyć wyjątkowe chwile na rowerze elektrycznym klasy premium, wybierz Turbo Levo Comp. Jest wyposażone w nową aluminiową ramę M5, wydajny 12-biegowy napęd GX Eagle firmy SRAM oraz miękkie zawieszenie FOX Performance, co sprawi, że nie dorówna ci nikt na szlaku. Skok tylnego zawieszenia w Levo to 150 mm, co oznacza, że pochłania ono zarówno drobne nierówności, jak i ogromne dropy, a przy tym oferuje niewiarygodną reakcję na pedałowanie i przenosi moc na podłoże z pełną wydajnością.

 

TURBO CONNECT

 
Jednostka Turbo Connect (“TCU”) w Levo to coś więcej niż przycisk “On-Off” — to mózg roweru. TCU pokazuje poziom naładowania baterii oraz tryb wspomagania. Komunikuje się również za pośrednictwem ANT+/Bluetooth® z naszym opcjonalnym wyświetlaczem na kierownicy, aby przekazać ci jeszcze więcej informacji o przebiegu jazdy.

 

DANE TECHNICZNE

 

 • Silnik
  Specialized 2.2 Custom Rx Trail Tuned Motor

 • UI/Remote
  Specialized TCU, 10-LED State of charge, 3-LED Ride Mode display, ANT+/Bluetooth®, w/Handlebar remote

 • Ładowarka
  Custom charger, 42V4A w/ Rosenberger plug, 100-240V

 • Bateria
  Specialized M3-700, Integrated battery, 700Wh

 • Rama
  Specialized M5 premium alloy, headset adjust, BB height adjust, S-Sizing, internal cable routing, 150mm travel, 148mm spacing

 • Amortyzator
  S1: FOX DPS Performance Series, 3-position lever, rebound adjust, 52.5x210mm, S2-S6: FOX FLOAT X Performance, LSR, 2-position lever, 55x210mm

 • Widelec
  Fox Rhythm 36, S1: 150mm travel, S2-S6: 160mm travel

 • Przedni hamulec
  SRAM Code R, 4-piston caliper, hydraulic disc, S1-S3: 200mm, S4-S6: 220mm

 • Tylny hamulec
  SRAM Code R, 4-piston caliper, hydraulic disc, 200mm

 • Przednia opona
  Butcher, GRID TRAIL casing, GRIPTON® T9 compound, 2Bliss Ready, 29×2.6″

 • Tylna opona
  Eliminator, GRID TRAIL casing, GRIPTON® T7 compound, 2Bliss Ready, 27.5×2.6″