Specialized Levo SL Kids – Rower elektryczny dla dzieci

Polecany dla dzieci o wzroście: 120 - 150 cm

Cena: 199,00  / 1 dzień

Specialized Levo SL Kids – Rower elektryczny dla dzieci

 

Polecany dla dzieci o wzroście: 120 – 150 cm

 

Zaprojektowany z myślą o młodych riderach, nowy rower elektryczny Turbo Levo SL Kids łączy w sobie to, co najlepsze dla entuzjastycznych opiekunów i początkujących kolarzy. Dzięki silnikowi Specialized 1.2, praktycznie niekończącej się baterii, konfigurowalnym limitom prędkości i wspomagania, mniej uczęszczane drogi są teraz przyjazne dla dzieci.

 

POZNAJ MOŻLIWOŚCI

 

Przy wadze zaledwie 16,6kg i dużej mocy, Levo SL Kids pozostawia po sobie jedynie pył na szlakach i masę pozytywnych wrażeń z jazdy. Dodatkowo, dzięki zaufanemu silnikowi i długiej żywotności baterii, bąbelki mogą dotrzymywać kroku (a nawet prowadzić) swoich rodziców na szlakach przez cały dzień. Zasięg w Levo SL Kids przekracza 5 godzin ciągłej jazdy.

 

POŁĄCZENIE WŁASNEJ ENERGII Z MOCĄ LEVO SL KIDS

 

Podwaja wysiłek rowerzysty tak płynnie, że użytkownik czuje się po prostu naturalnie szybszy. Turbo OS (zaawansowany system operacyjny Turbo) oferuje jednak więcej niż tylko moc i zasięg, śledzi również, gdzie i jak jeździsz, a nawet może pomóc Ci uzyskać więcej z jazdy. Monitoruje stan silnika i akumulatora i może otrzymywać bezprzewodowe aktualizacje w celu poprawy wydajności. Turbo OS jest sercem niesamowitych wrażeń z jazdy i sposobem, w jaki mały adept kolarstwa i Levo SL Kids mogą razem lepiej się rozwijać.

 

KID FRIENDLY DESIGN

Każdy aspekt roweru został zaprojektowany tak, aby idealnie pasował do młodych rowerzystów. Progresywna geometria roweru oparta na naszym systemie bike fittingu Retül charakteryzuje się niskim przekrokiem dla pewności i zapewnia długotrwałe dopasowanie do rosnącego dziecka. Wypłaszczony kąt główki ramy i wydłużony reach zapewniają większą stabilność, a krótkie tylne widełki zapewniają maksymalną zwrotność i szybkość reakcji. Z powietrznym widelcem RockShox Reba 100 mm, 11-biegowym napędem SRAM NX i hydraulicznymi hamulcami SRAM Level T z regulacją zasięgu dźwigni oraz opuszczaną sztycą, aby zwiększyć możliwości zjazdowe, Levo SL Kids jest zbudowany do ostrej jazdy i długich dystansów.

 

DANE TECHNICZNE

 

 • Silnik
  New Specialized 1.2 SL Custom Rx Trail Tuned Motor
 • UI/Remote
  Specialized TCU, 10-LED State of charge, 3-LED Ride Mode display, ANT+/Bluetooth®, w/Handlebar remote
 • Ładowarka
  Custom charger, 48V System w/ SL system charger plug
 • Bateria
  Specialized SL1-320, fully integrated, 320Wh
 • Rama
  Specialized A1 Premium Butted Alloy, 24 Trail Geometry, integrated down tube battery, internal cable routing, 148mm spacing, UDH compatible
 • Amortyzator
  S1: FOX DPS Performance Series, 3-position lever, rebound adjust, 52.5x210mm, S2-S6: FOX FLOAT X Performance, LSR, 2-position lever, 55x210mm
 • Widelec
  RockShox Reba 26, 40mm offset, 100mm travel, 15x100mm spacing
 • Przedni hamulec
  SRAM Level T, Post Mount, 160mm
 • Tylny hamulec
  SRAM Level T, Post Mount, 160mm
 • Przednia opona
  Ground Control, Control Casing, 24×2.35″
 • Tylna opona
  Specialized, sealed cartridge bearings, 12x148mm thru-axle, 32h