Jazda na ebike SANTA CRUZ Heckler 9 + przewodnik

Polecany dla osób o wzroście: 173 - 187 cm

Cena: 399,00  / 1 dzień

Santa Cruz Heckler – rozmiar L

 

Polecany dla osób o wzroście: 173 – 187 cm

 

JAZDA TESTOWA Z PRZEWODNIKIEM

 
Od 01.04.2024 organizujemy jazdy testowe na rowerach elektrycznych SANTA CRUZ Heckler 9 z przewodnikiem po Karpaczu, Pasmie Rowerowym Olbrzymy, Przesiece, Borowicach i okolicy. Karkonosze to góry piękne, ale wymagające. To nie jazda po chodniku przy sklepie, w którym chcesz kupić rower, a prawdziwe pole walki na którym spotkasz rockgardeny, ścianki, kamulce, ciężkie podjazdy i kilka dropów. Pasmo Rowerowe Olbrzymy w Przesiece i Borowicach to teren idealny dla testów SANTY. Ścieżki są na tyle dzikie i naturalne, że poczujesz to co najważniejsze w takich miejscach – ciszę, klimat lasu i połączenie z rowerem.
 

CENA ZAWIERA:

 

– wypożyczenie roweru elektrycznego SANTA CRUZ Heckler 9
– opieka przewodnika
– kask

 

SANTA CRUZ Heckler 9

 

Zachowanie na trasie odróżnia Hecklera od innych e-bikeów. Zabawa na nim to nie tylko porządny zapas skoku, ale również przeprojektowane VPP, aby zmniejszyć anti-squat i przykleić koła do ziemi na zjazdach i podjazdach. Rower z silnikiem musi się dobrze prowadzić, żeby nie zwiedzać za często pobocza czy drzew na szlaku.

 

Dane techniczne:

 

  • 150 mm skoku zawieszenia VPP™
    Legendarny system, który zaprowadził wielu na podium, w tym modelu ma odpowiednio dużo skoku, aby wybrać większe uderzenia, być przewidywalnym na nierównościach w całym zakresie i po prostu świetnie prowadzić rower przez teren!

  • Pojemna bateria
    Shimano EP8 w połączniu z baterią 720 wh to prawdziwe monstrum, jeżeli chodzi o zasięg na jednym ładowaniu!

  • Ustawienie Mullet
    “Business up front, party at the back”! Przednie koło w rozmiarze 29 cali lepiej pokonuje nierówności na trasie, kiedy tylne koło w rozmiarze 27,5 ułatwia pokonywanie ciasnych zakrętów i wchodzenie na manuala.